Komputer, myszka i Ty  – Blog komputerowy firmy Wajkomp

WajkompWeb

Strony WWW dla Ciebie

Zadzwoń, napisz a zaprojektujemy dla Ciebie niepowtarzalną stronę www ->

Zaprojektuj z nami swoją stronę

WajkompWeb zajmuje się projektowaniem i tworzeniem strony internetowe wykorzystując do tego system zarządzania treścią (CMS) WordPress. Jest to nowoczesna technologa pozwalająca na wykonywanie dowolnych stron WWW: zaawansowanych stron biznesowych, prostych stron wizytówek dla osób samozatrudniających się, sklepów e-commerce, stron hobbystycznych DIY,  blogów tematycznych firmowych i prywatnych itd. Do programowania wykorzystujemy technikę RWD dzięki, której strony są w pełni responsywne czyli jednakowo się wyświetlają i mają takie same funkcje zarówno na komputerach PC, laptopach, tabletach i smartfonach.  Wszystko z wykorzystaniem najwyższej jakości grafik, zdjęć i multimediów.  Więcej o cecha naszych projektów w sekcji Dlaczego WajkompWeb?

Projekt tworzymy wspólnie ze zleceniodawcą, w którym uwzględniamy  jego potrzeby, wymagane funkcjonalności strony, gust graficzny i oczywiście możliwości finansowe. Stronę wykonujemy według pomysłu zleceniodawcy, z uwzględnieniem naszych doświadczeń i możliwości  CMS. Dla zleceniodawców, którzy nie mają koncepcji na stronę wykonujemy cały projekt, możemy również wykonać projekt graficzny logo. Każda nasz strona to niepowtarzalny projekt. Nie sprzedajemy gotowych szablonów.

Wykonujemy strony przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw, rzemieślników, lekarzy, adwokatów, dentystów, księgowych, polityków, artystów, rękodzielników i hobbystów DIY, kościołów, stowarzyszeń, fundacji, wszelkiego rodzaju blogerów, a także osób prywatnych chcących mieć swoją stronę w Internecie.

Ceny dostosowujemy do rodzaju wykonywanej działalności przez zleceniodawcę i stopnia skomplikowania projektu.  Do końca roku, w ramach “Promocji dla Kowalskiego”, każdej osobie prywatnej, blogerowi (nie firmowemu), rękodzielnikowi DIY, a także każdemu, kto właśnie startuje z  jednoosobową działalnością gospodarczą oferujemy prostą stronę – wizytówkę za 500 zł (nie wliczając kosztów domeny i hostingu).

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, lub za pomocą formularza kontaktowego u dołu strony.

Dlaczego WajkompWeb?

Cechy naszych projektów:

wordpress-1810453__340

Nowoczesność

Projektujemy i wykonujemy strony przy użyciu systemu CMS WordPress, z wykorzystaniem multimediów, dzięki czemu mają one nowoczesny design. Ponad 30% wszystkich stron WWW opartych jest na WordPressie.

office-583839__340

Responsywność

Nasze strony internetowe są wykonujemy w technice RWD. Dzięki temu są responsywne – mają taki sam układ i funkcjonalność w każdej przeglądarce,  na każdym komputerze, tablecie i smartfonie.

Funcjonalność

Strony są przejrzyście zaprojektowane, nawigacja jest intuicyjna, łatwo się po nich poruszać. Informacje są na nich czytelne, a potencjalni klienci bez kłopotu znajdą potrzebne informacje, a przede wszystkim kontakt do Ciebie.

Niepowtarzalny projekt

Strony zrobione przez nas to niepowtarzalny projekt wykonany tylko dla Ciebie.
Nie sprzedajemy szablonów.
W procesie budowania www  wykorzystujemy wysokiej jakości grafikę  oraz multimedia.

feedback-1977987__340

Wysoka jakość wykonania

Wszystkie strony wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności. Klient musi być   w 100% zadowolony z produktu. Tak na etapie projektu, odbioru strony, jak
i w czasie użytkowania.  Wysoka jakość gwarantowana!

money-2696219__340

Dobre ceny

Nie robimy stron za darmo bo z tego żyjemy. Nie sprzedajemy szablonów za 300 zł.  Dostosowujemy cenę do Ciebie i skali trudności projektu.
Wizytówkę WWW dla DIY zrobimy za kilkaset złotych. Prostą stronę dla nowej firmy za trochę więcej. Duża strona, dla prężnej firmy musi kosztować. Nasze ceny są dobre dla nas i dla Ciebie.  🙂

Napisz do nas

Zamów wycenę strony www

Jeżeli masz sprecyzowany pomysł na stronę napisz,
  my zrobimy wycenę i oddzwonimy.
Wypełnij formularz kontaktowy.

Jeżeli masz jeszcze wątpliwości czy wybrać naszą firmę zadzwoń:

nr tel: 577 39 39 77