Recenzje

Recenzje: Słuchawki dla graczy E-Blue Mazer Type-X 7.1 EHS015

Słuchawki E-Blue Mazer Type-X 7.1 o numerze katalogowym: EHS015WH to nauszne słuchawki dla graczy, z regulowanym mikrofonem oraz podświetlaniem dostępne w dystrybucji w kolorze białym.

Specyfikacja:

– Surround Sound System 7.1
– Średnica głośnika : 40 mm
– Impedancja: 16 Ohm ±15%
– Czułość: 100 dB (przy 1000Hz)
– Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 KHz
– Średnia moc: 30 mV
– Moc maksymalna: 300 mV
– Czułość mikrofonu: 54± 3dB
– Połączenie: USB
– Multifunkcyjny pilot na kablu

 Pudełko, w którym otrzymujemy słuchawki E-Blue Mazer Type-X 7.1 to nietypowe opakowanie. Zewnętrzna część to prostopadłościan wykonany ze sztywnego, przezroczystego tworzywa. W środku zamontowany jest karton, na którym zamocowano słuchawki w taki sposób, że nauszniki widoczne są w przekątnych narożnikach pudełka. Karton w typowym wzornictwie E-Blue, tym razem biało-czarny z niebieskimi napisami. W  środku znajduje się instrukcja oraz materiałowy pokrowiec do przechowywania słuchawek.

Nauszniki mają elegancki, okrągły kształt, są koloru białego. W środku mają zamontowane małe, czarne, okrągłe elementy. Na prawym nauszniku w tym elemencie znajdują się logo E-Blue oraz logo  Mazer, a na lewym nauszniku zamontowany jest w środku długi  mikrofon w kolorze czarnym. Na  nim  również mamy  loga   E-Blue i Mazer. Mikrofon ustawiony jest pionowo w górę, można regulować go w dół do kąta 140 stopni.  Muszle nauszników zrobione są z miękkiej gąbki obszytej materiałem dobrej jakości. Całość nauszników wykonana jest z solidnego tworzywa wysokiej jakości, co w produktach E-Blue jest standardem.

Pałąk tworzą dwa grube pręty z miękkiego i elastycznego tworzywa, które pozwalają na szerokie rozciągnięcie słuchawek podczas zakładania na głowę, bez obawy o ich uszkodzenie. Opaska z miękkiego plastiku, zamontowana jest  do boków słuchawek za pomocą stalowych drutów. Druty te pozwalają na regulacje wysokości słuchawek o kilka centymetrów z każdej strony, co sprawia, że możemy je dostosować do każdej głowy. Pałąk z opaską są koloru czarnego.

Mazer Type- X mają długi kabel z oplotem, zakończony wtykiem USB. Na kablu znajduje się multifunkcyjny pilot pozwalający na regulator głośności, wyłączenie mikrofonu oraz sterujący podświetlaniem. Dzięki USB słuchawki wykorzystują cyfrową technologię transmisji DIRECT.

Słuchawki, dzięki zastosowaniu systemu Surround Sound System 7.1 oraz wbudowanemu przetwornikowi DAC, dają bardzo przestrzenny dźwięk wysokiej jakości,  dzięki czemu świetnie spisują się i w grach. i podczas słuchania muzyki.

Słuchawki E-Blue Mazer X wyróżnia także efektowne podświetlanie, którym można sterować wykorzystując przycisk na pilocie. Podświetlane na niebiesko są nauszniki, logo E-Blue i logo Mazer na mikrofonie i prawym nauszniku oraz elementy do których zamocowany jest pałąk. Całość podświetlania nadaje słuchawkom sportowego, a zarazem eleganckiego wyglądu.

Podsumowując:

ZaletyWady
Elegancki, sportowy design Mało miejsca na uszy w muszlach
Dobra jakość użytych materiałów
Ciekawe, regulowane pilotem podświetlanie
Multifunkcyjny kontroler na kablu
Surround Sound System 7.1
Bardzo dobra cena w naszym sklepie

Słuchawki E-Blue Mazer Type- X ze względu na wygląd i jakość dźwięku mogą zadowolić  nawet tych bardziej zaawansowanych graczy, niestety, problem stanowi niezbyt duża średnica muszli, która  może zepsuć komfort grania  osobom o większych uszach. Tym, którzy nie mają takich problemów, możemy słuchawki polecić, zwłaszcza, że w naszym sklepie są do kupienia w bardzo dobrej cenie  260,00 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://www.wajkomp.pl/e-blue-mazer-type-x-71-ehs015wh-sluchawki-dla-graczy-biale

 

G. Shamot

 

4 thoughts on “Recenzje: Słuchawki dla graczy E-Blue Mazer Type-X 7.1 EHS015

    1. Pisze w tygodniu, najczęściej w środy o sprzęcie, w weekendy o historii komputerów. Nie ma znaczenia, że akurat są Walentynki czy Popielec.

    1. Jak najbardziej prezent dla każdego faceta. Jak gra to do grania, jak nie gra to do słuchania muzyki. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *