Recenzje

Recenzje: Słuchawki dla graczy E-Blue Cobra X EMS951

Słuchawki E-Blue Cobra X  o numerze katalogowym: EHS951BK to klasyczne, nauszne słuchawki dla graczy, dostępne w dystrybucji w kolorze czarnym.

Specyfikacja:

– Podświetlanie: TAK
– Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
– Średnica głośnika: 40 mm
– Impedancja: 32 Ohm
– Czułość głośnika: 117 dB
– Moc znamionowa: 30mW
– Napięcie: 5 V
– Połączenie: 3,5 mm jack & USB
– Długość kabla: 2,3 m
– Rozmiary: 230 x 110 x 190 mm
– Waga: 353 g

 

 

Pudełko, w które zapakowane są słuchawki E-Blue Cobra 707  to standardowy dla E-Blue karton w kolorze niebiesko-biało-czarnym. Słuchawki dodatkowo zapakowane są w pokrowiec z grubej foli, chroniący je przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Cobra X EMS951 ma sportowym ale przy tym elegancki wygląd. Każdy nausznik składa się z dwóch okrągłych części. Większa, wewnętrzna część od strony, która przylega do ucha, wyłożona jest miękką gąbką obszytą ekoskórą. Z drugiej strony zamontowano do niej, zewnętrzną część o mniejszej średnicy. Wokół obwodu mniejszej części  nauszników znajdują się przezroczyste elementy, które po podłączeniu słuchawek do komputera są podświetlane, tworząc niebieski pierścień.

Pałąk tworzą dwa grube pręty z miękkiego, elastycznego tworzywa zamontowane na metalowych klamrach wykonanych ze stali nierdzewnej. Przesuwając pałąk wzdłuż klamer można   dopasować słuchawki do każdego rozmiaru głowy. Pałąk ściśle przylega do opaski z miękkiego plastiku, dzięki czemu słuchawki dobrze leżą na głowie gracza, nie uciskając go nawet podczas dłuższej rozgrywki.

Do lewego nausznika zamontowany jest mikrofon na długim ramieniu, który można regulować do kąta 120 stopni. Co ciekawe, na końcu mikrofonu znajduje się podświetlany element, który wraz ze świecącymi pierścieniami nauszników i podświetlonym logo Cobry na mocowaniach pałąka, dają niecodzienny efekt świetlny.

Słuchawki  wykonane są z wysokiej jakości twardego tworzywa, które dodatkowo podkreśla ich elegancki design.

Cobra X ma długi, 2,3 metra  kabel wykonany z elastycznego tworzywa, zakończony aż trzema wtykami. Dwa wtyki jack 3,5 mm – końcówka mikrofonowa i końcówka głośnikowa oraz wtyk USB pozwalający włączyć podświetlanie. Na kablu znajduje się regulator głośności.

Słuchawki Cobra EMS951 mają neodymowe głośniki średnicy 40 mm, dające dobrej jakości dźwięk z ekstra wzmocnionymi basami, które sprawdzają się zwłaszcza podczas gry.  Mikrofon zapewnia czysty dźwięk, bez zbędnych szumów.

Podsumowując:

ZaletyWady
Wykonane z dobrej jakości tworzywaTrochę za mało miejsca na uszy w muszlach
Kabel z końcówką 2x 3,5 jack +USBEkoskóra niezbyt dobrej jakość.
Długi, regulowany mikrofon
Dobra, jakość dźwięku w słuchawkach jak i w mikrofonie
Dobry stosunek jakości do ceny

 

Słuchawki E-Blue Cobra X EMS951, podobnie jak wcześniej omawiane słuchawki z serii Cobra, z pewnością nie zadowolą zaawansowanych graczy, ale za to są dobrą propozycją dla miłośników amatorskiego grania, a zwłaszcza dla młodzieży, szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę cenę słuchawek.

Cena w naszym sklepie 93,00 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://wajkomp.pl/eblue-cobra-x-951-ehs951bk-sluchawki-dla-graczy-czarne-p-28.html

G. Shamot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *