Recenzje

Recenzje: Podkładka pod mysz dla graczy E-Blue Mazer Marface M  

E-Blue Mazer Marface M  o numerze katalogowym EHP004-M to  podkładka pod mysz dla graczy, dostępna w dystrybucji w kolorze czarnym z niebieskimi  wzorami.

Specyfikacja:

– Producent: E-Blue
– Nr katalogowy: EMP004-M
– Górna powierzchnia: śliski materiał typu „flat mesh”
– Spód: bieżnik gumowy, antypoślizgowy
– Kolor: czarny z niebieską grafiką Mazer
– Rozmiary: 365 x 265 x 3 mm
– Gwarancja: 2 lata

 

Podkładkę pod mysz dla graczy E-Blue Mazer Marface M  kupujemy zrolowaną i zapakowaną w kartonowe pudełko z wyciętym okienkiem, w którym widać logo E-Blue. Karton firmowy, czarno-niebieski z białymi napisami, dodatkowo zapakowany jest w transparentną folię z logo E-Blue.

Podkładka wykonana jest z dwóch materiałów. Wierzchnia część wykonana jest z materiału typu „flat mesh”, w wolnym tłumaczeniu „płaska siatka”, który dzięki obróbce w bardzo wysokiej temperaturze posiada wyjątkowo gładką powierzchnię w postaci gęstej siatki.  Powierzchnia ta pozwala graczowi  na wykonanie bardzo szybkiego ślizgu myszką z jednoczesnym zachowaniem precyzji ruchu. Spodnia część to drobny bieżnik wykonany z wysokiej jakości gumy. Twardy i elastyczny, zabezpiecza podkładkę przed przesunięciem nawet podczas bardzo gwałtownych ruchów myszką.

Brzegi podkładki są obszyte bardzo ścisłym oplotem, co powoduje, że Mazer Marface nie będzie się strzępiła czy rozklejała. Oplot jest tak zrobiony, że nie przeszkadza w czasie gry, nawet jeżeli myszka czy dłoń gracza zahaczy o krawędź.

Bardzo istotną zaletą podkładki E-Blue jest to, że powierzchnia jej praktycznie się nie brudzi. Jeżeli nawet wystąpi zabrudzenie, to  łatwo je zmyć. Także rozlaną ciecz można zetrzeć i nie będzie to miało wpływu na właściwości ślizgowe podkładki.

Kolejny plus podkładki Mazer to jej giętkość. Dzięki użytym materiałom podkładkę otrzymujemy w pudełku zrolowaną, łatwo się rozprostowuje na biurku, bez żadnych śladów zagięć czy nierówności. Można ją zwinąć, ponownie włożyć do pudełka i zabrać w podróż, bez obawy o uszkodzenie powierzchni. Dodać należy, że podkładka jest bardzo lekka i ma zaledwie 3 mm grubości.

Jeżeli chodzi o wykończenie graficzne to na czarnej powierzchnia mamy niebieskie wzory przypominające kleksy z atramentu oraz napisy „E-Blue”, „Mazer Marface” i „Mazer Master of Destiny” w kolorach czarnym, szarym lub niebieskim. Cały design nadaje podkładce E-Blue sportowego charakteru, czy raczej należy powiedzieć gamingowego.

Trzeba dodać, że firma E-Blue wypuściła na rynek podkładki Mazer Marface w czterech rozmiarach: S, M, X i XL. W związku z tym każdy gracz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Największa ma wymiar: 905 x 295 mm czyli można powiedzieć, że całkiem ładny kawałek bieżnika na biurko.

Podsumowując:

ZaletyWady
Bardzo dobra jakość użytych materiałów Może być nieco wolna w grach wymagających bardzo dużej szybkości i precyzji.
Wierzchnia część wykonana z gładkiego i śliskiego materiału
Spód wykonany z antypoślizgowej gumy
Powierzchnia podkładki nie brudzi się
Można ją zwijać w rulon bez uszkodzenia materiału
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

 

E-Blue Mazer Marface M  EMP004-M to podkładka pod myszkę, która nie posiada praktycznie żadnych wad. Zadowoli ona zarówno amatorów gier komputerowych jak i graczy profesjonalnych, dla których bardziej odpowiednia będzie wersja  L lub XL. Zważywszy na jej niewysoką cenę można ją polecić każdemu. Cena w naszym sklepie 26,00 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://wajkomp.pl/eblue-podkladka-pod-mysz-mazer-marface-m-emp004m-dla-gracza-czarnoniebieski-365x265cm-p-46.html

G. Shamot

One thought on “Recenzje: Podkładka pod mysz dla graczy E-Blue Mazer Marface M  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *