Recenzje

Recenzje: Myszka E-Blue Dynamic EHM102

Myszka E-Blue Dynamic o numerze katalogowym: EHM102 to myszka klasyczna, przewodowa dostępna w dystrybucji w kolorze czarnym, zielonym, pomarańczowym i fioletowym.

Specyfikacja:

– Sensor: Blue Wave Sensor
– Interfejs: USB 2.0
– Rozdzielczość DPI: 1480
– Wymiary: 99.8 * 65 * 35.8mm
– Waga: 56 g ± 5 g
– Przyciski: 3 +1 Scroll
– Żywotność micro styków 3000000 uderzeń
– Żywotność scroll: 500000 przewinięć
– Temperatura pracy: (-15) do (+45) stopni Celsjusza

Myszkę E-Blue Dynamic o numerze katalogowym: EHM102 otrzymujemy w przezroczystym opakowaniu typu blister. O tyle warto o tym napisać, gdyż opakowanie łatwo otwieramy bez użycia nożyczek czy noża, a to w przypadku blistrów nie jest częste.

Sama myszka jest niewielkich rozmiarów, co utrudni pracę osobom o dużych dłoniach. Zdecydowanie jest to urządzenie przeznaczone dla kobiet i młodzieży, zwłaszcza, jeżeli uwzględnimy kolorystykę myszek. Poza klasycznym czarnym mamy kolory zielony, fioletowy, pomarańczowy, ale wszystkie w mocno jaskrawych odcieniach. Tworzywo, z którego wykonano mysz jest gładkie i jak zawsze w produktach E-Blue, dobrej jakości.

Dynamic posiada 3 przyciski oraz scroll wykonany z metalu, co zapewnia trwałość mechanizmu, a jednocześnie jest on pokryty gumą zapewniającą wygodę użytkowania. Oba główne przyciski PPM i LPM pracują lekko, bez oporów. Trwałość klawiszy producent określa na 3 miliony kliknięć, a scrolla na 500 tys. przewinięć.

Myszka ma tylko jedną rozdzielczość, ale za to wysoką 1480DPI, w zupełności wystarcza do pracy w biurze czy domu.

Najważniejszą cechą myszki E-Blue Dynamic jest zastosowanie w niej sensora Blue Wave. Specjalne niebieskie spectrum użyte w tym sensorze pozwala użytkować myszkę na każdej podkładce, a także bez podkładki na każdej powierzchni, nawet na gładkim szkle.

Kabel w  myszce Dynamic jest miękki, elastyczny zakończony standardową końcówką USB, w miejscu montowania do obudowy dodatkowo wzmocniony.

Podsumowując:

ZaletyWady
Wykonana z dobrej jakości tworzywa małe rozmiary dla osób z dużymi dłońmi
Kabel elastyczny wzmocniony w miejscu mocowania do obudowyTrochę śliska powierzchnia myszki
Rozdzielczość 1480 DPI
Bardzo czuły sensor Blue Wave
Dobra jakość odsłuchiwanego dźwięku w słuchawkach
Atrakcyjna cena

 

Myszka idealnie nadaje się do pracy biurowej czy użytku domowego. Przeznaczona dla kobiet lub młodzieży. W naszym sklepie E-Blue Dynamic w atrakcyjnej cenie od 20,00 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://wajkomp.pl/eblue-dynamic-ems102-myszka-optyczna-p-18.html

 

G.Shamot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *