Recenzje

Recenzje: Myszka do biura i domu: E-Blue Puntero EMS146BK

E-Blue Puntero o numerze katalogowym: EMS146BK to klasyczna myszka przewodowa, dostępna w dystrybucji w kolorze czarnym.

Specyfikacja:

– Rozdzielczość: 800 dpi
– Ilość klawiszy: 2 i scroll
– Żywotność klawiszy: 3 mln kliknięć
– Sensor optyczny: Red wave
– Łączność: USB
– Długość kabla: 1.6 m
– Rozmiary: 120 x 60 x 37
– Kompatybilny z Windows 98/2000/ME/NT/XP/win 7

Myszkę E-Blue Puntero o numerze katalogowym: EMS146BK otrzymujemy w niedużym kartonowym pudełku, w kolorze czarno-białym z żółto-brązowymi elementami.

Sama myszka jest wykonana z dwóch rodzajów tworzywa. Większość obudowy to czarny matowy plastik, natomiast boki oraz element w kształcie uśmiechu na grzbiecie wykonane są z przezroczystego plastiku. Po podłączeniu do komputera, przez przezroczyste elementy widać czerwone podświetlanie, co na grzbiecie daje ciekawy efekt szerokiego uśmiechu w kolorze czerwonym.

E-Blue Puntero to myszka symetryczna, przeznaczona dla prawo jak i leworęcznych użytkowników.  Jest dosyć dużych rozmiarów, więc będzie dobrze leżała nawet w dużych dłoniach. Posiada 2 przyciski oraz scroll wykonany z gumy, co zapewnia wygodę użytkowania w trakcie przewijania. Oba główne przyciski PPM i LPM są lekko wyprofilowane, tak, aby palce nie ślizgały się po nich. Pracują z lekkim oporem, który powoduje wyraźne kliknięcie podczas przyciskania. Trwałość klawiszy producent określa na 3 miliony kliknięć.

Puntero jest myszką  lekką. Pod spodem ma 2 duże ślizgacze, przez co dobrze się nią operuje podczas pracy, ale do grania raczej się nie nadaje. Myszka ma tylko jedną rozdzielczość -800DPI, co w zupełności wystarcza do pracy w biurze czy domu.

Kabel długości 1,6m jest miękki, elastyczny zakończony standardową końcówką USB, w miejscu montowania do obudowy dodatkowo wzmocniony.

Podsumowując:

ZaletyWady
Dobra jakość czarnych plastików, z których wykonano myszkęPodświetlania nie można wyłączyć
Kabel elastyczny, wzmocniony w miejscu mocowania do obudowyGorsza jakość przezroczystych plastików
Ciekawe podświetlanie
Bardzo dobra cena w naszym sklepie.

Myszka E-Blue Puntero idealnie nadaje się do pracy biurowej czy użytku domowego. Przeznaczona dla wszystkich, którym nie przeszkadza stałe podświetlanie w kolorze czerwonym. W naszym sklepie w atrakcyjnej cenie 20,00 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://www.wajkomp.pl/e-blue-puntero-ems146bk-myszka-optyczna

G.Shamot

2 thoughts on “Recenzje: Myszka do biura i domu: E-Blue Puntero EMS146BK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *