Recenzje

Recenzje: Myszka bezprzewodowa dla graczy E-Blue Mazer-R

Myszka E-Blue Mazer–R o numerze katalogowym: EMS152BK to bezprzewodowa myszka dla graczy, dostępna w dystrybucji w kolorze czarnym.

Specyfikacja:

– Podświetlanie LED
– Połączenie bezprzewodowe: 2.4 GHz
– Zasięg: 10 metrów
– Chip: AVAGO 5090
– Czas reakcji: 250 Hz
– Przyspieszenie: 20G
– Regulowane DPI: 500/1200/1800/2500
– Ilość klawiszy: 6
– Żywotność klawiszy: 5 mln uderzeń
– Rozmiary: 124 x 85 x 38 mm
– Waga: 88 g
– Bateria: 2 x AA
– Kompatybilna z: XP/Vista/Win7/Win8/Win10

 

Mazer–R jest zapakowana w nietypowe dla E-Blue pudełko, składające się w części z tradycyjnego kartonu, w części z przezroczystego tworzywa, które świetnie eksponuje myszkę zamontowaną pionowo na kartonowej ściance. Mysz przyczepiona jest specjalnym uchwytem, zabezpieczającym ją przed uszkodzeniem podczas transportu. Kolory opakowania tradycyjnie czarno-zielono-białe.

Mazer–R wyróżnia się w ofercie myszek E-Blue charakterystyczną samolotową stylizacją. Posiada dwa skrzydła, z lewej strony obudowy większe, stanowiące podpórkę dla kciuka i mniejsze z prawej strony, które jest podpórką dla małego palca. Całość nadaje jej wyraziście gamingowego charakteru. Górna część obudowy oraz dwa główne przyciski są wykonane z matowego tworzywa, zapobiegającego poślizgowi dłoni. Boki z plastiku gładkiego, miejscami przezroczystego, dzięki czemu widać niebieskie podświetlanie.

Mysz Mazer ma 6 przycisków: dwa główne, dwa boczne, scroll oraz przełącznik rozdzielczości DPI, który umiejscowiony jest na grzbiecie obok scrolla. Możemy korzystać z czterech ustawień DPI: 500, 1200, 1800 i 2500.

Na spodzie, poza czterema ślizgaczami, myszka ma 3. skokowy przełącznik – włącz, wyłącz oraz w trzeciej pozycji włączenie podświetlania myszki. Podświetlają się boki myszki oraz napis Mazer na grzbiecie. Światło jest niezbyt intensywne, przez co staje się ciekawym efektem nadającym myszce sportowy charakter.

E-Blue Mazer-R to mysz bezprzewodowa, wykorzystująca technologie 2,4 GHz pozwalająca na bezzakłóceniową pracę nawet w odległości 10 m od komputera. Zasilana jest dwoma bateriami AA.

Sensor AVAGO zapewnia nam precyzje ruchu myszki w czasie gry. Antypoślizgowe tworzywa oraz ergonomiczne kształty świetnie dopasowują się do dłoni gracza. Żywotność określona na 5 mln kliknięć , sportowy design oraz ciekawe podświetlania upewnia nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z solidną gamingową myszką

Podsumowując:

ZaletyWady
Dobra jakość użytych materiałów Sensor AVAGO 5090 przeciętny jak na mysz gamingową
Sportowy design
Skrzydła zapewniające podpórkę pod zewnętrzne palce
Interesujące podświetlanie z możliwością wyłączenia
Dobry stosunek ceny/jakości

Myszka E-Blue Mazer-R może nie jest myszka dla profesjonalistów, ale jej sportowy styl i solidność wykonania zadowoli wielu graczy. Myślę, że jest to jedna z najciekawszych i najlepszych myszek gamingowych w cenie około 100 zł. W naszym sklepie kupisz ją już za 98 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://wajkomp.pl/eblue-mazerr-ems152bk-myszka-dla-graczy-czarna-p-22.html

G.Shamot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *