Recenzje

Recenzje: Myszka dla graczy E-Blue Auroza Gaming EMS639 (e-box)

Myszka E-Blue Auroza Gaming o numerze katalogowym: EMS639 to podświetlana myszka dla graczy, dostępna w dystrybucji w kolorze czarnym, białym i czarno-szarym. W naszym przypadku jest to wersja czarna.

Specyfikacja:

Chip: AVAGO3050
Frame Rate: 4 500 FPS
Akceleracja: 20 G
Szybkość raportowania: 125/250/500/1000 Hz
Rozdzielczość: 500/1000/2000/3000/4000 dpi
Podświetlenie LED: czerwone, niebieskie, fioletowe, zielone, pomarańczowe
Ilość klawiszy: 6
Trwałość klawiszy: 5 mln kliknięć
Przełączniki: OMRON
Interfejs: USB
Rozmiary: 133 x 72 x 40 mm
Waga: 138 g
Opakowanie – e-box

 

E-Blue Auroza Gaming EMS639 e-box to  podświetlana myszka gamingowa,w kolorze czarnym, zapakowana w e-box. E-box to bardzo estetycznie pudełko wykonane z twardego plastiku, w kolorze czarny, ze zdejmowaną pokrywą. Sama myszka znajduje się w środku pudełka, w idealnie dopasowanej wytłoczce z cieńszego plastiku. Całość opakowania bardzo dobrze zabezpiecza myszkę w transporcie.

Sama myszka na pierwszy rzut oka bardzo przypomina opisaną już na naszym blogu Aurozę typ IM. Ma również grzbiet wykonany z gumowanego tworzywa, podzielony na kilka części , tworzący charakterystyczną skorupę. Do tego poszczególne części skorupy są podzielone niesymetryczną siatką, która, jak napisał producent, ma po włączeniu podświetlania LED dać efekt pioruna. Mnie co prawda ta siatka przypomina popękaną ziemię podczas suszy, ale muszę przyznać, że po włączeniu LED-ów efekty świetlne są niesamowite. Kolory LED możemy zmieniać wraz ze zmianą rozdzielczości DPI gryzonia: 500 DPI– kolor czerwony, 1000 – niebieski, 2000 – zielony, 3000 – fioletowy, 4000 – pomarańczowy.

W porównaniu z Aurozą IM  mysz EMS639 jest nieco większa, ma większe dwa główne przyciski (PPM i LPM), a mniejszą rolkę scrolla. Także przerwy między poszczególnymi elementami grzbietu są mniejsze, poza środkową częścią obudowy, gdzie w szerokiej szczelinie umieszczono logo Aurozy – głowę węża. E-Blue EMS639 jest symetryczna, nadaje się zarówno dla prawo jak i leworęcznych graczy.

Jeżeli komuś przeszkadza oświetlenie, można je wyłączyć przełącznikiem znajdującym się na spodzie myszki, pomiędzy 4 dużymi ślizgaczami. Na spodzie mamy także drugi przełącznik pozwalający ustawić szybkość raportowania w Hz: 125, 250, 500, 1000.

E-Blue Auroza EMS639 posiada 6 przycisków: LPM i PPM, rolkę scrolla, przełącznik rozdzielczości DPI, tradycyjnie na grzbiecie urządzenia i dwa boczne przyciski z lewej strony myszki. Główne przyciski są duże, dobrze dopasowane do palców ręki. Kliknięcie klawiszy wyraźne, skok niezbyt duży, idealnie nadaje się do grania. Rolka scrolla jest gumowa, dobrze się nią kręci, do tego jest również podświetlana. Rolka mogłaby być nieco większej średnicy. Boczne klawisze: „przód” i „tył” są dobrze umiejscowione pod kciukiem, jednak według mnie, trochę za małe.

Auroza ma kabel 1,8 m długości, pleciony, z filtrem przeciwzakłóceniowym, dosyć elastyczny i lekki. Jest solidnie zakotwiczony w myszce i sprawia wrażenie trwałego.

Myszka bardzo dobrze siedzi w ręce, dobrze się nią steruje. W grach zachowuje się precyzyjnie, ale tylko na niższych rozdzielczościach.

Do myszki E-Blue Auroza Gaming EMS639 jest dostępne oprogramowanie, które można ściągnąć ze strony firmowej www.e-blue-com.pl. Daje ono możliwość skonfigurowania wszystkich klawiszy według potrzeb gracza, ustawienia kolorów, rozdzielczości, prędkości wskaźnika itd.

Podsumowując:

ZaletyWady
eleganckie, trwałe opakowanieprzeciętny jak na mysz gamingową sensor Avago 3050
nietypowy designtrochę za małe boczne przyciski
niecodzienne podświetlenie LEDmała precyzja na najwyższych rozdzielczościach
wykonana z materiałów dobrej jakości
solidny kabel z oplotem
możliwość ustawienia czasu reakcji
oprogramowanie do konfiguracji myszki
atrakcyjna cena w naszym sklepie

Myszka E-Blue Auroza Gaming EMS639 to solidna myszka wykonana z bardzo dobrej jakości materiału, o bardzo ciekawym wyglądzie i nietypowym podświetlaniu. Ze względu na przeciętny sensor Avago i przeciętne parametry techniczne nie zadowoli profesjonalistów. Przeznaczona jest dla tych wszystkich graczy, którzy lubią efektownie wykonane myszy, dobrej jakości, a niekoniecznie muszą mieć myszkę o dużej precyzji.

W naszym sklepie E-Blue Auroza Gaming EMS639 w promocyjnej cenie 119,52 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://wajkomp.pl/eblue-auroza-gaming-ems639-myszka-dla-graczy-ebox-p-21.html

 

G.Shamot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *