Recenzje

Recenzje: E-Blue Mazer Type R II EMS601GY bezprzewodowa myszka dla graczy

Myszka E-Blue Mazer Typ R II o numerze katalogowym: EMS601GY to bezprzewodowa myszka dla graczy, dostępna w dystrybucji w kolorze szarym.

Specyfikacja:

– Podświetlanie LED
– Połączenie bezprzewodowe: 2.4 GHz
– Zasięg: do 10 metrów
– Chip: AVAGO A3000
– Czas reakcji: 250 Hz
– Przyspieszenie: 20G
– Regulowane DPI: 500/1000/1750/2500
– Ilość klawiszy: 6
– Żywotność klawiszy: 5 mln uderzeń
– Rozmiary: 125 x 85 x 40 mm
– Waga: 139 g
– Bateria: 2 x AA
– Kompatybilna z: XP/Vista/Win7/Win8/Win10

 

E-Blue Mazer Typ R II otrzymujemy w zapakowaną w pudełko z przednią ścianką wykonaną z  przezroczystego tworzywa, które świetnie eksponuje myszkę zamontowaną pionowo na przeciwległej, kartonowej ściance. Mysz przyczepiona jest specjalnym uchwytem, zabezpieczającym ją przed uszkodzeniem podczas transportu. Kolor pudełka, tradycyjnie dla E-Blue, czarno-niebieski, z niebieskimi i białymi napisami..

Mazer R II EMS601GY, podobnie jak wcześniejszy model Mazer R EMS152 to myszka dla osób praworęcznych. Wyróżniają ją dwa skrzydełka, z lewej strony obudowy większe, stanowiące podpórkę dla kciuka i mniejsze z prawej strony, które jest podpórką dla małego palca. Dwa główne przyciski myszki są duże i symetryczne, wyprofilowane tak, aby palce nie ześlizgiwały się w czasie gry. Górna część obudowy oraz dwa główne przyciski są wykonane z bardzo dobrej jakości matowego tworzywa w kolorze ciemno szarym, a boki z gładkiego plastiku jasno szarego. Miejscami obudowa jest przezroczysta, dzięki czemu widać efektowne, zimno-niebieskie podświetlanie gryzonia.

Mysz Mazer R II  ma 6 przycisków: dwa główne, dwa boczne, scroll oraz przełącznik rozdzielczości DPI, który umiejscowiony jest na grzbiecie obok scrolla. Możemy korzystać z czterech ustawień DPI: 500, 1000, 1750 i 2500.

 

Na spodzie, poza czterema ślizgaczami, myszka ma skokowy przełącznik – włączenie, wyłączenie oraz w trzeciej pozycji włączenie myszki z efektem podświetlania. Podświetlany jest dół myszki, w zasadzie na całym obwodzie,  a na górze napis Mazer oraz dwie linie rozdzielające część grzbietu z matowego plastiku od części wykonanej z gładkiego tworzywa. Podświetlane jest też kółeczko scrolla.  Zimno niebieskie efekty świetlne ożywiają myszkę nadając jej sportowego charakteru.

E-Blue Mazer R II to mysz bezprzewodowa, wykorzystująca technologię 2,4 GHz pozwalająca na bezzakłóceniową pracę nawet do 10 m od komputera. Zasilana jest dwoma bateriami AA, znajdującymi się w zestawie. Posiada tryb energooszczędny, który po kilku minutach bezczynności wyłącza podświetlania i myszka przechodzi w stan uśpienia, co oszczędza baterie. Niemniej, jeżeli gramy intensywnie i często, warto zainwestować w baterie  wielokrotnego ładowania.

Sensor AVAGO 3000 zapewnia nam precyzję ruchu myszki, chociaż nie jest to sensor z najwyższej półki. Z drugiej strony dla myszki , której cena nie przekracza 150 złotych, sensor jest wystarczająco dobrej jakości. Z kolei bardzo dobrej jakości mikroprzełączniki zapewniają trwałość nawet do 5 mln kliknięć. Biorąc jeszcze pod uwagę wysokiej jakości materiał użyty do produkcji i jakość wykonania urządzenia, mamy pewność, że  Mazer EMS601 to dobrej jakości urządzenie dla gracza.

 

Podsumowując:

ZaletyWady
Bardzo dobra jakość użytych materiałów Trochę słaby sensor Avago 3000 jak na sportową myszkę
Elegancki sportowy design
Wyjątkowy efekt podświetlania
Atrakcyjna cena w naszym sklepie

Myszka E-Blue Mazer Typ R II może nie jest myszka dla profesjonalistów, ale jej sportowy styl i solidność wykonania zadowoli wielu graczy. Myślę, że jest to jedna z najlepszych, a bez wątpienia jedna z najciekawszych bezprzewodowych myszek gamingowych. W naszym sklepie w najlepszej cenie na rynku 130 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://www.wajkomp.pl/e-blue-mazer-r-ii-ems601gy-myszka-dla-graczy-bezprzewodowa-szara

 

G.Shamot

2 thoughts on “Recenzje: E-Blue Mazer Type R II EMS601GY bezprzewodowa myszka dla graczy

  1. Myszki bezprzewodowe faktycznie są wygodniejsze. Przez długi czas miałem opór co do tych ustrojstw. Ale rok temu kupiłem bezprzewodową i już nigdy nie wrócę na kabel 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *