Recenzje

Recenzje: E-Blue Conqueror I EMS011BK Słuchawki dla graczy

Słuchawki E-Blue Conqueror I o numerze katalogowym: EMS011BK to nauszne słuchawki dla graczy, z regulowanym mikrofonem, dostępne w dystrybucji w kolorze czarnym.

Specyfikacja:

– Średnica głośnika: 40 mm
– Impedancja: 32 Ohm
– Czułość głośników: 98 dB
– Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 KHz
– Rozmiary: 193 x 92 x 210 mm
– Waga: 430 g
– Długość kabla: 2.1 m
– Łączność: 3.5 mm jack
– Regulacja głośności

 

 

 

Opakowanie, w którym otrzymujemy słuchawki E-Blue Conqueror I EMS011BK to typowe dla E-Blue kartonowe pudełko, w nietypowej kolorystyce: czarno-czerwono-żółtej z białymi i czerwonymi napisami. Słuchawki dodatkowo zapakowane są w grubą folie, co dobrze chroni sprzęt podczas transportu.

Po wyciągnięciu słuchawek z opakowania nic szczególnie nas nie zaskoczy, ponieważ Conqueror I to standardowe słuchawki dla gracza. Czarne nauszniki wykonane są z solidnego tworzywa, jak zawsze w E-Blue, dobrej jakości. Muszle wyłożone są miękką gąbką i obszyte ekoskórą. Dobrze przylegają do głowy i całkiem dobrze wygłuszają szumy z zewnątrz. Z kolei zewnętrzna strona nauszników ma owalny kształt, przechodzący na górze w szeroki pałąk. Pałąk jest wykonany z elastycznego tworzywa, obszytego miękką gąbką. Na górnej części gąbki znajduje się wytłoczony napis E-Blue. Pałąk można regulować, wyciągając z nausznika na około 3 cm z każdej strony, przez co da się słuchawki dostosować do każdej głowy. Na lewym nauszniku zamontowany jest długi mikrofon, regulowany do 120 stopni.

Jeżeli chodzi o kolorystykę słuchawek, są one wykonane z czarnego plastiku, natomiast dolna część obszycia pałąka i środek muszli wykonane są z czerwonego materiału. Na lewym i prawym nauszniku znajdują się czerwone napisy E-Blue i EHS011 -symbol słuchawek E-Blue Conquerer I.

 

Kabel bez oplotu  ma  2,1 m długości, zakończony jest dwoma wtykami mini jack 3,5 mm.

Słuchawki E-Blue Conquerer I posiadają 40mm głośniki, dające całkiem dobrej jakości dźwięk. Podobnie mikrofon działa bez zarzutu. Głośność można regulować wystającym kółeczkiem wbudowanym w lewym nauszniku.

Podsumowując:

ZaletyWady
Dobra jakość użytych plastikówEkoskóra, użyta do obszycia gąbki wokół muszli ,nie jest najlepszej jakości
Giętki i solidny pałąkNiezbyt dużo miejsca na uszy w muszlach słuchawek
Dobra jakość dźwięku jak na budżetowe słuchawki
Bardzo dobra cena w naszym sklepie.

 

Słuchawki E-Blue Conquerer I nie wyróżniają się niczym specjalnym. Są to dobrej jakości słuchawki budżetowe. Zadowolą początkujących graczy, a zwłaszcza młodzież, bo za niewielkie pieniądze mogą kupić markowe słuchawki. Cena w naszym sklepie 52 zł jest bez wątpienia ich największym atutem.

Zapraszamy na zakupy: https://www.wajkomp.pl/e-blue-conqueror-i-ehs011bk-sluchawki-z-mikrofonem-dla-graczy-czarne

 

G. Shamot

One thought on “Recenzje: E-Blue Conqueror I EMS011BK Słuchawki dla graczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *