Recenzje

Recenzje: E-Blue Auroza 7.1 FPS EHS950 Słuchawki dla graczy z efektem wibracji 3D

Słuchawki E-Blue Auroza 7.1 FPS o numerze katalogowym: EHS950BK to nauszne słuchawki dla graczy, z systemem dźwięku 7.1 surround sound oraz z wibracjami 3D, dostępne w dystrybucji w kolorze czarnym.

Specyfikacja:

– 7.1 surround sound system
– Efekt wibracji 3D
– Średnica głośnika: 40 mm
– Impedancja: 32 Ohm±15%
– Czułość głośników: 117 dB
– Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
– Maksymalna moc wyjściowa: 500 mW
– Połączenie: 3,5 mm jack & USB
– Długość kabla: 2,2 m, oplot

 

Opakowanie, w którym otrzymujemy słuchawki E-Blue Auroza 7.1 FPS EMS950 to ładne, kartonowe pudełko, w kolorze biało-niebieskim z czarnymi i białymi napisami. Jeden z narożników pudełka wykonany jest z  przezroczystego tworzywa, dzięki czemu widzimy część słuchawek zamontowanych w środku na kartonowym stelażu, co daje ciekawy efekt wizualny.

Po wyciągnięciu słuchawek z opakowania rzuca się w oczy ich bardzo ładny sportowy design, trochę w stylu retro. Duże okrągłe nauszniki wykonane są z solidnego tworzywa bardzo dobrej jakości. Składają się one z dwóch okrągłych elementów. Wewnętrzny, większy element ma z wewnętrznej strony zamontowaną gąbkę, obszytą eko-skórą, która dobrze wygłusza szumy zewnętrzne, dokładnie przylegając do głowy. Z kolei z  zewnętrznej strony połączony jest z mniejszym elementem nauszników, do którego w centralnym miejscu zamontowany jest pałąk. Pałąk wykonany jest  z miękkiego i elastycznego tworzywa, posiada  bardzo wytrzymałą, wykonaną z nierdzewnej stali, regulację. Dzięki temu słuchawki można dopasować do każdej głowy. W lewy nausznik wbudowany jest niewidoczny mikrofon.

 

Zewnętrzny okrągły element po podłączeniu do komputera jest podświetlany prawie na całym obwodzie. Pulsujące zimne niebieskie światło można regulować pilotem znajdującym się na kablu. Kabel z oplotem ma  2,2 m długości, a zamontowany na nim pilot poza regulacją podświetlania steruje mikrofonem,  wibracjami i oczywiście głośnością.

Słuchawki Auroza FPS dzięki  7.1 surround sound system oraz 40 mm głośnikom z magnesem neodymowym zapewniają bardzo dobry dźwięk. Wewnętrzny mikrofon również spisuje się bez zarzutu w czasie gry. Słuchawki te wyróżnia  zastosowanie efektu wibracji 3D, dzięki czemu idealnie oddają efekty dźwiękowe w grach jak np. wybuchy, strzały, ale też kroki przeciwnika czy kapanie wody.

Podsumowując:

ZaletyWady
Bardzo dobra jakość użytych materiałów Jak na słuchawki tej jakości powinno być w muszlach więcej miejsca na uszy
Elegancki sportowy design
Wyjątkowy efekt podświetlania
Efekt wibracji 3D
Surround sound system 7.1
Atrakcyjna cena w naszym sklepie

 

 

Słuchawki E-Blue Auroza 7.1 FPS ze względu na wygląd i jakość dźwięku mogą zadowolić  nawet tych bardziej zaawansowanych graczy, o czym świadczy fakt, że są wykorzystywane nawet przez profesjonalnych graczy. Zważywszy na ich cenę w naszym sklepie, polecamy je wszystkim miłośnikom gier.  Nasza promocyjna cena to  198,00 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://www.wajkomp.pl/e-blue-auroza-71-fps-ehs950-sluchawki-dla-graczy-z-wibracjami-podswietlane

G.Shamot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *