Recenzje

Recenzje: Fotel dla gracza E-Blue Cobra EEM705RE

E-Blue Cobra o numerze katalogowym EEM705RE to fotel przeznaczony dla  profesjonalnych graczy, dostępny w dystrybucji w kolorze czarnym, czerwonym i niebieskim.

Specyfikacja:

Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 66 cm)
Głębokość siedziska: 44,5 cm
Powłoka: PU skóra
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg

E-Blue Cobra EEM705RE w kolorze czerwonym, a w zasadzie w czerwono-czarnym otrzymujemy zapakowany w wielki karton, w środku poszczególne części zapakowane są w oddzielne kartony. Fotel montuje się, jak każdy fotel biurowy, w paczce jest załączona instrukcja montażu i myślę, że osobom wprawionym w składanie mebli złożenie nie powinno zająć więcej niż 20-30 minut. Osobom bez doświadczenia – maksymalnie 40-50 minut.

Po rozpakowaniu pierwsze, co rzuca się w oczy to kosmicznie wyglądające oparcie, z dużym zagłówkiem, które po złożeniu całości nadaje fotelowi E-Blue sportowego charakteru. Bardzo ciekawie wyglądają dwa otwory po dwóch stronach zagłówka oraz sam zagłówek w kolorze czarnym z haftowanym logo Cobry w kolorze czerwonym. Logo znajduje się na środku zagłówka, a nieco niżej mamy również haftowany napis E-Blue Pro-Gaming. Całe oparcie przypomina mi fotele samochodów rajdowych.

Fotel Cobra EEM705 jest wygodny, dzięki grubej i mało odkształcającej się piance na siedzisku i oparciu. Obity jest tapicerką z wysokiej jakości skóry ekologicznej, bardzo ładnie obszytej nićmi: na czerwonych częściach czarnymi, na czarnych czerwonymi.

Fotel wspiera się na pięcioramiennej podstawie zakończonej kółkami z tworzywa wzmacnianego włóknem węglowym. Cały fotel waży 22 kg i ma udźwig 120 kg, czyli całkiem solidny mężczyzna może usiać na nim wygodnie i spokojnie.

Fotel można podnieść na siłowniku około 10 cm. Mechanizm siedziska pozwala na wychylenie oparcia do konta 118 stopni i blokowanie go w dowolnym miejscu, co umożliwia dobranie odpowiedniej pozycji graczowi podczas rozgrywki i podczas odpoczynku. Co ciekawe, kiedy wychylamy oparcie do tyłu, lekko podnosi się do góry siedzisko, co pozwala przyjąć bardzo relaksującą pozycję. Podłokietniki są również regulowane w kierunkach góra -dół, a także można je obracać wokoło o 360 stopni.

Na fotelu Cobra EEM705 siedzi się bardzo komfortowo. Można go regulować praktycznie w każdym zakresie. Jedyną wadą jest trochę krótkie i wąskie siedzisko, co może być utrudnieniem dla osób wysokich i tych mających sporą nadwagę. No, ale napisałem już, że jest to rajdowy fotel.  🙂

Podsumowanie

ZaletyWady
sportowy designtrochę za krótkie siedzisko dla wysokich osób
bardzo dobra jakość użytych materiałów
odchylane oparcie
możliwość ustawienia podłokietników
udźwig do 120 kg
bardzo dobry stosunek ceny do jakości

E-Blue Cobra EEM705RE to fotel wygodny, o wyjątkowym designie, wykonany solidnie z materiałów dobrej jakości. Warto go kupić, jeżeli ktoś spędza dużo czasu przed ekranem komputerowym, a ceni sobie komfort siedzenia. No i oczywiście posiada w portfelu/na koncie około tysiąc złotych. U nas czerwoną Cobrę można kupić w bardzo dobrej cenie 901,00 zł.

Zapraszamy na zakupy: https://wajkomp.pl/fotel-dla-gracza-cobra-p-40.html

 

G.Shamot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *